KRC YAPI A.Ş

İstanbul gibi gözde ve güzel bir şehirde düzgün kentleşme ile modern, mutlu yaşam alanları oluşturmak, hayatın odak noktası insanı memnun etmek gayesi İle yaşanılır ve güvenilir mekanlar üretmek amacıyla İnşaat sektörüne 1985 yılında adım atan firmamız, 1991 yılından sonra İnşaat malzemeleri ve Isıtma-Soğutma sektöründe faaliyet gösteren mağazalarımızla KRC YAPI  adı altında faaliyet göstermekteyken kurumsallaşarak 2011 itibariyle KRC YAPI  A.Ş. olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

KRC YAPI A.Ş olarak en önemli gayemiz sizlere beton bloklar yerine ideal koşullarda yaşayabileceğiniz alanlar üretmek. Bu gayeyi yerine getirirken bireylerin arzu ve isteklerini göz önüne alarak toplumun hayat standartlarını, yaşam alanı kalitesini ve kentlilik bilincini yükseltmeyi benimsemiştir.

KRC YAPI A.Ş, bu amaçlarına uygun olarak kaliteyi yaşama ve gerçekleştirme yolunda, şartsız müşteri memnuniyetini yakalamak, tüm çalışanları ile eğitim-denetim, sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri uygulanmasını da görev edinmiştir. Günün değişen ve gelişen standartlarını kalitesinden ve ticaret ahlakından ödün vermeden takip eden KRC YAPI A.Ş, çağdaş bir kentlinin ihtiyacına cevap verecek kaliteli ve zevkli yaşam alanları üretmeye, bu mekanlarda yaşamın rahatlığını hissettirmeye devam edecektir.

KRC YAPI A.Ş. iklimlendirme sektöründe de sektörün öncülerinden olup, 3000 çeşitten fazla ürün yelpazesi ile taahhüt firmaları, usta grupları ve inşaat firmalarına ürün tedariği sağlamaktadır.